niedziela, 11 marca 2012

Abażurek i tak szybko o wyróżnieniach

Kochane. Chciałam się Wam pochwalić nowym abażurkiem, który uszyła mi oczywiście Dorotka z Domilkowego Domku. Jestem nim zachwycona, nie wiedziałam, że zwykły kawałek materiału nałożony na lampkę może tak ją odmienić. Pięknie wygląda kiedy zapali się wieczorem lampkę, w pokoju zapada leciutki półmrok, taki efekt właśnie chciałam osiągnąć. Dziękuję Tobie Dorotko raz jeszcze.
Dorotka uszyła mi jeszcze jeden abażurek, do sypialni, ale pokażę go Wam przy innej okazji.Ostatnimi czasy zostałam wyróżniona przez Was, za co bardzo ale to bardzo dziękuję. Nie wiem co powiedzieć, bo ten mój blog powstał tak nagle, za małą namową Dorotki i tak bardzo trudno mi uwierzyć w to, że ludzie rzeczywiście go czytają i oglądają. A z drugiej strony prawie setka obserwatorów to i czas uwierzyć, prawda?
Skłoniło mnie to do napisania paru słów o sobie, bo takie też są reguły tej zabawy, ale ja nie mam pojęcia jak ten banerek wstawić. Czy ktoś mnie może nauczyć? Wybaczcie mi, że po raz kolejny trochę się wyłamuję!

1. Jestem nadwrażliwa, jedno słowo za dużo powiedziane i rozklejam się od razu, rodzina i bliscy mi ludzie mają ze mną ciężko, bo analizuję wszystko.
2. Ciężko jest się ze mną zaprzyjażnić, dużo wymagam w przyjażni ale i bardzo dużo daję. Jak czuję, że ktoś mnie wykorzystuje kończę taką znajomość. Kropka.
3. Rodzice i mąż to dla mnie najważniejsze osoby, dla nich zrobię dosłownie wszystko.
4. No właśnie, mąż J Jestem rozpuszczona przez niego do granic możliwości, powtarza mi dziesięć razy dziennie, że dla mnie zrobi wszystko i bezczelnie to wykorzystuję J
5. Zawsze można na mnie polegać, jeśli coś obiecałam nie ma siły - muszę się wywiązać, czasem kosztem własnych spraw.
6. Nie znoszę ludzi, którzy się spóżniają, dla mnie to całkowity brak szacunku dla drugiego człowieka.
7. Jak przystało na typowego Bliżniaka szybko się nudzę, potrzebuję ciągłych bodzców bo inaczej wariuję. Mam sto tysięcy zainteresowań i hobby przy czym połowę z nich rzucam po pierwszym razieJ
8. Jestem pedantką, uwielbiam sprzątać, nie znoszę bałaganu!
9. Zwierzęta. Kocham wszystkie, grozi mi na stare lata los kobity przygarniającej wszystkie chore i bezdomne pod dach własny.
10. Uwielbiam podróże, nie mogę doczekać się miejsc, do których jeszcze pojadę i jestem dumna z tych, które już zobaczyłam. Każda podróż nawet ta najmniejsza otwiera umysł i serce.

Piszcie o sobie, zapraszam Was wszystkie do zabawy! Ściskam!