środa, 7 sierpnia 2013

Odpoczywam

Miałam wielkie plany co do zagospodarowania wejścia do mieszkania. Mieszkamy na strzeżonym osiedlu, każdy z nas ma tutaj swoją część zieleni, stolik i krzesełka. Kiedy tylko przyjechałam wyobraziłam sobie, że stawiam doniczki a w niej lawendę i jest cudnie fioletowo, ale szybko okazało się, że po piękną lawendę trzeba jechać trochę daleko a ja nie mam jeszcze samochodu. No i tak kwiaty zostawiam na następny rok! Skromnie u mnie w tym moim mieszkanku jeszcze. Próbowałam zrobić zdjęcia i pokazać Wam nową sofę i lampy, ale mieszkanie jest potwornie ciemne i zdjęcia wyszły nieciekawie. Poczekam na lepszy moment dnia, żeby uchwycić co trzeba. Chyba nie mogę się przyzwyczaić do tego miejsca, tęsknię za moim kątem w Polsce bo tylko ja jedna wiem, ile serca i miłości włożyłam żeby było tak jak chciałam... A tu... Może potrzebuję więcej czasu żeby obdarzyć to miejsce ciepłem i miłością... Pozdrawiam Was mocno!


15 komentarzy:

 1. życzę powodzenia i cierpliwości w dekorowaniu nowego domu:)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. pomalutku Madziu i wszystko sobie umeblujesz tak jak będziesz chciała ...

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia i dużo inspirujących pomysłów w dekorowaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pewna ,że zrobisz z tego miejsca przytulne gniazdko ,tylko daj sobie troszkę czasu ,a z czasem polubisz nowy domek :)

  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Początki są zawsze ciężkie. Ja osobiście potrzebowałam trzech lat...ile łez, ile tęsknoty przy tym, to tylko ja wiem...najgorsza zawsze jest zima...I tak z roku na rok, z roku na rok...

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że czas i cierpliwość zrobią swoje!
  Pozdrawiam i zyczę wytrwałości :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Małymi krokami na pewno się uda ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki wszystkim za odwiedziny:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czekamy na kolejne notki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Magdo daj sobie trochę czasu na zaaklimatyzowanie... pomalutku odbudujesz też swój kąta, będzie dobrze! :) Pozdrowienia ciepłe:):)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wytrwałości!

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. ooo widzę tam jedną z moich ulubionych ksiażek :) jakie masz po niej wrażenia? :)))

  OdpowiedzUsuń
 13. Odpoczywaj! Należy Ci się !

  OdpowiedzUsuń